Xavi plánuje dovolenou, je možný jeho brzký návrat

Comments · 125 Views

Xavi plánuje dovolenou, je možný jeho brzký návrat

Poslední dva roky a čtyři měsíce byly pro Xaviho Hernandeze bezpochyby obdobím obrovského stresu. Přestože se potýkal se značnými finančními problémy v Cheap Levné Barcelona Kids Football Kit, se mu podařilo dosáhnout úspěchu během jeho působení v roli manažera týmu. Minulý měsíc však Xavi překvapivě oznámil, že jeho působení u kormidla prvního týmu skončí na konci sezony.

Xavi přiznává, že na něj doléhalo několik faktorů, a tak není divu, že si hodlá dát od fotbalu pauzu, jakmile skončí jeho působení v klubu. Cheap Barcelona Football Shirts oficiálně končí. Čtyřiačtyřicetiletý hráč údajně neplánuje přijmout žádnou práci během sezony 2024-25, aby mohl trávit tolik potřebný čas se svou rodinou, která během jeho působení v Katalánsku také trpěla. 

Zpráva však také uvádí, že by se to mohlo změnit, pokud by dostal nabídku, která by byla příliš dobrá na to, aby ji odmítl. Není jasné, jaká by to mohla být, i když je pravděpodobné, že zváží nabídky z pěti nejlepších lig (kromě La Ligy).

Xaviho pohled je zcela rozumný. Fotbal má tendenci pohlcovat jednotlivce v profesionální sféře, zejména v tak vlivném klubu, jako je fotbalový klub. Replika Barcelona Football Shirts. Až se nakonec vrátí do své manažerské role, bude zajímavé sledovat, jaký cíl si zvolí. V současné době je však jeho hlavním závazkem pozitivně zakončit letošní sezónu.

Comments